מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

Here to Help

FEEL FREE

החלפות והחזרות בקלות ובנוחות
להחזיר או להחליף פריט שקנית ב-Panta Rei זה לא סיפור בכלל. יותר מזה, חשוב לנו שהאימון שלך יזרום בדיוק כמו שדמיינת אותו.

החזרות

קנית פריט וזה לא קרה ביניכם? אפשר להחזיר אותו באחת מחנויות Panta Rei או בחינם עם שליח עד הבית. צריך רק לדעת כמה דברים:

●        החזרות אפשריות בתוך 21 ימי עסקים ממועד הרכישה, בצירוף החשבונית ובכפוף לכל דין.

●        הזיכוי הכספי יהיה בהתאם למחיר הפריט שקנית (לא כולל דמי משלוח), כמו שהופיע בחשבונית .

●        אם קנית סט, ההחזרה תהיה על כל הפריטים בו. כלומר, אי אפשר להחזיר פריט אחד מסט שלם שקנית.

החלפות

●        החלפות אפשריות בתוך 21 ימי עסקים ממועד הרכישה.

●        שווי ההחלפה יהיה בהתאם למחיר הפריט שקנית (לא כולל דמי משלוח), כמו שהופיע בחשבונית .

●        אפשר להחליף בחנויות  Panta Rei פריטים שנקנו אונליין, בהתאם למלאי הקיים בחנות. אם הפריטים שרכשת אזלו או נמכרו אונליין בלבד, נשמח לקבלם בחזרה ולהשיב לך את כספך, בהתאם לתנאי ביטול עסקה הקבועים בחוק או זיכוי לרכישה חוזרת בחנויות Panta Rei (לא באתר).

●        חשוב לנו להבהיר: מדיניות החזרת הפריטים שלנו היא בהתאם לזכות לביטול עסקה ולחוק הגנת הצרכן.

●        אין במדיניות החזרת המוצרים של החברה כדי לגרוע מהוראות כל דין. בפרט, אין באמור כדי לגרוע מזכות הלקוח/ה לביטול עסקה, לרבות ביחס למוצרים המפורטים בסעיף זה, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. לעניין ביטול עסקה – ר' להלן.

ביטול עסקה

צרכן הרוכש מוצר באתר Panta Rei רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 ("חוק הגנת הצרכן"). הפירוט המובא להלן הוא תקציר לא מחייב של הכללים המלאים והמחייבים הנמצאים בחוק הגנת הצרכן. אין באמור בתקציר זה כדי להגביל את זכויותיה של Panta Rei או את זכויותיו הקוגנטיות של הצרכן, על פי חוק הגנת הצרכן.

1. אפשר לבטל עסקה שבמסגרתה רכש צרכן מוצר/ים מאתר האינטרנט של Panta Rei בהתאם לאמור להלן

2. מועד הביטול: אפשר לבטל את הרכישה בתוך: (א) 21 ימי עסקים ממועד ביצועה; (ב) 14 ימים מיום קבלת המוצר; (ג) 14 ימים מיום קבלת מסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן – לפי המועד המאוחר ביניהם.

3. דרכי הביטול: Panta Rei מאפשרת לבטל עסקה שנעשתה באתר האינטרנט שלה, באמצעות הודעת ביטול שימסור הצרכן בכל אחת מהדרכים המפורטות להלן ובהתאם לדרכי ההתקשרות המפורטות להלן:

- בעל פה, באמצעות שירות הלקוחות של Panta Rei, בטל' 077-8903760; או בהודעה בעל פה באחת מחנויות Panta Rei (לרשימת הסניפים לחץ כאן>>).

- בדואר רשום, לכבוד דלתא ישראל מותגים בע"מ, שירות לקוחות Panta Rei, רחוב האשל 45, קיסריה;

- בדואר אלקטרוני, לכתובת customer.service@panta-rei.com;

- בפקס שמספרו 077-6048309;

- באמצעות האינטרנט, בכתובת https://www.panta-rei.com/customer-service/cancel

בהודעת הביטול יש לציין את שם הצרכן ואת מספר תעודת הזהות שלו. כדי לסייע לPanta Rei לאתר את העסקה הרלוונטית, מתבקש הצרכן לצרף להודעת הביטול חשבונית/קבלה לשם זיהוי העסקה וסכומה.

4. במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים אשר נמסרו לצרכן בנוגע למוצר או עקב אי-אספקת הנכס או השירות במועד שנקבע לכך או הפרה אחרת של תנאי החוזה ("אי-התאמה") תחזיר Panta Rei, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן בגין המוצר הפגום, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה דמי ביטול כלשהם מהצרכן.

5. במקרה של ביטול שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה, תחזיר Panta Rei בתוך 14 יום מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ותגבה דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.

7. ניתן יהיה לעשות שימוש בחברת השליחויות העובדת עם Panta Rei לצורך החזרת המוצר בכפוף לתשלום דמי החזרה על פי מדיניות Panta Rei (שעשויים להיות שונים מדמי המשלוח).

8. אין בזכותו של צרכן לבטל עסקה כדי לגרוע מזכותה של Panta Rei לתבוע את נזקיה במקרה של החזרת מוצרים שערכם פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבם בזמן שהיו ברשות הצרכן, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנעשה בו שימוש, שאריזתו נפתחה או נפגמה, שניזוק, שנפגם, שהתקלקל ו/או שספג פגיעה כלשהי.

9.  על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

10. לא ניתן לבטל עסקה שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה בגין טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה.

11. בהתאם לתיקון 47 לחוק הגנת הצרכן, אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק ועולה חדש (כהגדרתם בחוק), שביצע עסקה באתר האינטרנט של Panta Rei אשר כללה שיחה טלפונית עם נציג Panta Rei, יהיו רשאים לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשיית העסקה, מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף 14ג(ב), לפי המאוחר.

12. בכל שאלה ניתן לפנות לשירות הלקוחות של Panta Rei בטלפון 077-6048309 או במייל customer.service@panta-rei.com.

 

לביטול עסקה לחץ כאן>>

סגור
Loading
חזור